Gizlilik ve Ödeme Güvenliği

Gizlilik ve Güvenlik

Mağazamıza üye olmak için “Üye İşlemleri” sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinin doğru ve eksiksiz doldurulması, iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından oldukça önemlidir.
Üye olmak, basit ve hızlı bir işlemdir. Üyelik, siz ziyaretçilerimizi hiçbir yükümlülük altına sokmamakta olup üyeliğinizi dilediğiniz zaman sona erdirme hakkınız mevcuttur.

Sitemize üye olmak için veya iletişim formları ile girmiş olduğunuz hiçbir bilgi, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirebilirler.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgiler, yalnızca sizin tarafınızdan ulaşılabilir ve sizin tarafınızdan değiştirilebilir. Üye giriş bilgilerinizin tarafınızdan güvenle korunması halinde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi söz konusu olmayacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.